Dlaczego warto udostępniać adres e-mail w domenie firmowej dla agencji SEO?


kontaktDziałalność naszej firmy dawno już wyszła poza tradycyjne granice typowego pozycjonowania. Pracujemy razem z klientami nad budową nowych serwisów internetowych, wspomagamy bądź prowadzimy kampanie w serwisach społecznościowych, a nawet uczestniczymy w opracowywaniu lepszych ofert sprzedażowych czy strategii wizerunkowych. Po prostu uczestniczymy w życiu każdej firmy.
Do niektórych zadań, takich jak na przykład reprezentowanie Klienta w kontaktach z Google bądź webmasterami innych serwisów, potrzebujemy uwiarygodnienia w postaci adresu e-mail w domenie przedmiotowego serwisu.
Dość często musimy zwracać się do webmasterów zarządzających serwisami niskiej jakości o usunięcie śmieciowych linków prowadzących do serwisu, nad którym pracujemy. Wystąpienie przedstawiciela agencji w imieniu Klienta może nie być wystarczające, ponieważ webmasterzy zarządzający wieloma katalogami unikają dodatkowej pracy jak mogą, a ponadto nie chcą brać odpowiedzialności za dostosowanie się do prośby osoby, która może podszywać się pod reprezentanta domeny.
Drodzy Klienci, to w Waszym interesie leży udostępnienie adresu e-mail (np. seo@waszafirma.pl) nam jako reprezentantom Waszych serwisów do skutecznego realizowania naszych zadań.
Proponujemy stworzyć transparentny adres e-mail, do którego dostęp otrzyma również osoba z Waszej firmy. Pozwoli to na sprawne załatwianie problemów, a Państwu zapewni wgląd do treści przesyłanej pod firmową domeną.


O Marek Płatek

Profesjonalnie w SEO od 2006 roku, współtwórca takich marek jak Invisio, Contexto. Aktywny konsultant SEO, AdWords, Analytics.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>