Strony WWW


Wyobraź sobie stronę internetową, która od chwili powstania jest już zoptymalizowana i gotowa do współpracy z wyszukiwarką Google. Nie ma konieczności przeprowadzania drogich audytów i nanoszenia kolejnych poprawek, które niejednokrotnie okazują się niemożliwe do wdrożenia. Na podstawie wielu doświadczeń z problematyczną optymalizacją nieudanych serwisów, opracowaliśmy własne rozwiązania, które łączą w sobie najważniejsze zalety dobrze zaprojektowanej strony www:

  • są estetyczne i proste w obsłudze;
  • łatwe w rozbudowie i modyfikacjach;
  • doskonale się pozycjonują w Google

Nasz produkt jest dopracowany i posiada otwarty kod, co oznacza, że jest dostępny dla każdego programisty. Przyjazny panel administratorski może obsługiwać osoba bez wiedzy programistycznej!

  • kompatybilność z social media (facebook, google+, twitter)
  • tworzenie formularzy kontaktowych
  • zarządzanie użytkownikami i określanie poziomu uprawnień
  • funkcje bloga, serwisu informacyjnego, wizytówki firmy
  • 100% SEO!!!

Każda strona posiada wygodny panel administracyjny, który mogą obsługiwać administratorzy bez znajomości htmla i innych języków programowania.

Jesteśmy gotowi na współpracę od chwili zaprojektowania przez wykonanie do wypromowania serwisu w Internecie – realizujemy zadania All In One.

Przebieg współpracy

Na początku prosimy o Kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań wraz z charakterystyką firmy, której dotyczy zapytanie. Chcielibyśmy poznać lepiej prowadzoną działalność, grupę docelową oraz zasięg, aby lepiej przygotować ofertę. Już na tym etapie określamy funkcjonalności serwisu i niezbędne moduły do instalacji.

Projekt Graficzny

Po zawarciu umowy i uzgodnieniu szczegółów dotyczących wyglądu strony internetowej, tworzymy projekt graficzny strony głównej celem zobrazowania naszej koncepcji. Znając oczekiwania Klienta oraz dokładną specyfikację możemy zaproponować jeden lub dwa projekty koncepcyjne. Na tym etapie prac możliwe są jeszcze poprawki i wdrożenie uwag. Akceptacja projektu strony oznacza dla nas rozpoczęcie kolejnego etapu pracy

Cięcie i kodowanie grafiki

Wdrożenie projektu graficznego strony to kamień milowy, ponieważ po tym zadaniu można już wprowadzać dane i informacje, które następnie optymalizujemy pod wytyczne SEO.

Konfiguracja analityki Google

Do każdej strony możemy skonfigurować system statystyk Analytics oraz konta Google Webmaster Tools, Google Plus dla Firm, Google AdWords wraz z pełnym dostępem do ww kont i wsparciem merytorycznym.

 

KONTAKT