Pogotowie SEO


Rok 2013 w Google to okres dynamicznych zmian i zdecydowanej walki ze spamem. Kolejne aktualizacje algorytmu pozwalają na wyłapywanie nienaturalnych metod pozycjonowania. Szczególnie dotkliwe były aktualizacje Panda i Pingwin. Spadek strony internetowej obsługiwanej przez nierzetelną firmę pozycjonerską może być tragiczny w skutkach dla wielu małych i średnich firm opierających swoją strategię na pozyskiwaniu klientów w Internecie.
Z myślą o trudnych i beznadziejnych przypadkach przygotowaliśmy ofertę specjalną pod kryptonimem Pogotowie SEO.

Darmowa analiza

Jeśli popularność Waszej strony nagle spadła, z dnia na dzień nie ma wejść z wyszukiwarki Google, a pozycjoner przestał odpowiadać na telefon, jest to najwyższa pora, aby przystąpić do działania. Podczas pierwszego kontaktu wymagamy opisania dotychczasowych działań w zakresie pozycjonowania na tyle, na ile jest to możliwe. Pomocny może być krótki formularz, który należy przeczytać i wypełnić przed wysłaniem do nas informacji.
Na podstawie tak zebranych informacji dokonujemy pobieżnej analizy potencjalnych przyczyn zafiltrowania domeny. Nieodpłatnie przesyłamy wnioski z analizy oraz możliwe rozwiązanie problemu.

Odpłatnie realizujemy również audyt pozycjonowania, który nakierowany jest tylko na analizę i ocenę dotychczasowych działań pozycjonerskich.

Usuwanie przyczyn

Sporządzone wnioski zawierają wszystkie konieczne informacje do podjęcia właściwych działań SEO, aby usunąć przyczynę nagłych spadków domeny. Zakres działań jest różny, w zależności od konkretnego przypadku. Są to działania wielokrotnie przez nas realizowane ze skutecznością ok. 83% (procentowa ilość domen, które odzyskały zbliżoną ilość wejść z wyszukiwarki w okresie do 6 miesięcy po podjęciu działań przez Contexto), dotyczące czynników wewnętrznych na stronie jak i linków zewnętrznych.
Usuwanie przyczyn zafiltrowania domeny może być żmudne i trudne, ale w przypadku znanej marki w długiej perspektywie rozwoju jest to najlepsze wyjście z sytuacji.

Komercyjne szczegóły Pogotowia SEO

Wypełnij formularz teraz: