Szczegóły SEO Pogotowia


SEO Pogotowie składa się z dwóch części.

Darmowa analiza serwisu nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Przed lub po analizie można wyrazić chęć skorzystania z usługi “sprzątania” przyczyn zafiltrowania domeny. W takiej sytuacji sprawdzamy, na ile jest to możliwe i wykonalne.
Następne przygotowujemy ofertę i wycenę wraz z umową. Po akceptacji warunków i podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji usługi. Usługa płatna  jest z góry, jednorazowo.
Jeśli usunięcie przyczyn wiąże się z gruntowną przebudową serwisu, wówczas nie zobowiązujemy się do realizacji. Usunięcie prawdopodobnych przyczyn nagłego obniżenia pozycji nie gwarantuje automatycznego powrotu na dawne pozycje.

Czas realizacji uzależniony jest od rodzaju czynności – optymalizacja nieprawidłowych elementów na stronie trwa od kilku do kilkunastu dni, natomiast proces czyszczenia złego profilu linków może trwać nawet kilkanaście tygodni.


O Marek Płatek

Profesjonalnie w SEO od 2006 roku, współtwórca takich marek jak Invisio, Contexto. Aktywny konsultant SEO, AdWords, Analytics.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>